Wskazówki dotyczące usuwania wszy głowowych

Bycie zdrowym i dobrym samopoczuciem powinno być najważniejszą pracą przy odpowiednim funtach. Wszy liczne przypadki przekazane od zakażonej osoby w odniesieniu do niewinnej ofiary.

Crabgrass rośnie szybko i jest bardzo elastyczny. Kwitnie na trawnikach, które pod wpływem nawożenia i koszenia zbytnio się zmniejszają. Najgorsze w tym jest to, że wygląda okropnie, zwłaszcza na wspaniałym trawniku. Te chwasty są łatwe do opanowania, ale musisz to zrobić na wiosnę, zanim zaczną się dobrze trzymać. Późna wiosna i lato są za późno, by cokolwiek zrobić. Jeśli masz zamiar zastosować herbicyd, wczesna do połowy wiosny to najlepszy czas.

Zwierzęta mogą być również trudnymi pasożytami na podwórku. Mole w szczególności mogą podkopać glebę i pozostawić okopy w twoim podwórku, szczególnie wiosną, gdy gleba jest łagodniejsza. Najczęściej przeszukują podwórko, aby znaleźć pędraki i dżdżownice. Zmniejszenie populacji grub, a także populacji innych owadów, może sprawić, że twoje podwórko stanie się mniej atrakcyjne. Możesz także spróbować zabarykadować podwórko, grzebiąc drut z kurczaka pod kątem stopy. Nie zawsze jest to skuteczne, jak na te typy wykopów głębiej niż fakt, że. Złapanie ich w pułapkę lub wezwanie weterana tępiciela to najpewniejsze sposoby pozbycia się typów.