Porad, aby uniknąć choroby z Lyme tego lata

Po raz kolejny być szczególnie ostrożny, jeśli masz koty, które pozwalają do stoczni. Spędził lata będzie lekarzy za zakażenia zatok przewlekłe, jeden po innych. Ty lub Twój pies mógłby służyć jako hosta do kliknięcia.
Jesteś może mieć odwiedzając montaż lat narzeka na mnóstwo objawów. Osób może liczyć, że zwykle jest hipochondrykiem. Jednak wiedział, że coś było nie tak. Tylko jeden dzień w końcu jesteś powiedział diagnozę że masz choroby zwanej choroby z Lyme. Jak jest to, że środowisko medyczne było bladego pojęcia? Po tym wszystkim jest 21′ ego wieku z medycyny zaawansowanej witryny, która będzie bezpośrednie testy w planety. Dlaczego pytacie, choroba z Lyme przechwycono tylko, zanim zdecydujesz.

Jeśli uważasz, że Twój pies lub kot ma kleszcza dołączone i powinien czuć się komfortowo, usunięcie go samodzielnie, lub jeśli twój pieścić jest odporny Twoje wysiłki, natychmiast wezwać psiego przyjaciela lub odwiedź nieoczekiwane Przychodnia dla zwierząt.

Jakie inne choroby są rozsiane po całym przez kliknięć? Ixodes kategorii ciężkiej niepełnosprawności, 3 hosta kleszcze przenoszą pełne 10 chorób. Niemniej jednak choroba z Lyme, Rocky Mountain spotted gorączka, erlichioza, anaplazmoza, piroplazmoza, kleszczowego gorączka nawracającym, gorączka zaznaczyć tularemię, Colorado, STARI i kleszczowy paraliż.

Problem neurologiczny. Tymczasowy paraliż, utrata pamięci, trudności w koncentracji, zmiany nastroju i zaburzenia snu, zawsze być objawy leczenie choroby z Lyme późnym stadium choroby z Lyme.

Oglądać twój psi i sprawdź lokalizację bite na jego lub jej jej skóry dla następujące trzy do czterech tygodni w bardzo. Oglądaj w przypadku, gdy rozwija się zaczerwienienie i obrzęk. Niestety to może kilka miesięcy objawy choroby z Lyme, na przykład patrzeć. Jeśli kleszcz rozprzestrzeniania chorobą zakaźną pies, pup może wykazywać objawy, jak gorączka, osłabienie, utrata apetytu, obrzęk węzłów chłonnych, itp. Skontaktować się z weterynarzem natychmiast produktów i rozwiązań zauważyć żadnych zmian wewnątrz swojego psa.

Jako gent kto miał boreliozę, uważam, że ważne dla odwiedzających do podjęcia kroków prewencyjnych, aby chronić się wraz z rodzinami z narażenia na te szkodniki wysysania krwi. Objawy choroby z Lyme choroby jest mnóstwo i zróżnicowane, ale po prostu o wszystko nieszczesny. Na szczęście rozpoznanie może być łatwiejsze i lekarstwem jest powiązany.

To stało się nam wszystko o czynnik. Twój pies nie jest działające rację i wybór był w końcu jest chory, ale to nie ma żadnych intencji, za pewien badać zwierzę wizyta. Tak Jeśli Twój pieścić nie wydaje się bardzo chory, co to wszystko zamieszanie?

Długotrwałe stosowanie antybiotyków i leki przeciwhistaminowe często powoduje pogrubienie ściany ucha środkowego, w wyniku wzrostu ciśnienia, infekcje ucha i ostatecznie buczenie.
leczeniu choroby z lyme, leczenie choroby z lyme

Dodaj komentarz